13 באפריל 2023 – תודה שבאתם לבקר ביום הפתוח ורשימת הסל להיום

אחרי חג הפסח והמימונה, רגע לפני שמסתיים השבוע, יש לנו חובה נעימה במיוחד, להודות לכל העוסקים במלאכה ביום הפתוח שלנו שהיה ביום שני השבוע – היה  לנו נהדר לארח אתכם, לפגוש פנים מוכרות וחדשות, לפטפט, לנשנש, לשחק, ליצור, לסייר, לקטוף, לנסוע על הטרקטור המקפץ, ולהנות  יחד מיום שמשי וקצת טפטופים מדי פעם.

תודה רבה לכל העובדים הנהדרים שלנו – על ההכנות לפני – העמדת הסככה, יישור הקרקע במעגלה, הכנת מים קרים, קטיף הירקות ועוד ועוד.
  • תודה לעינת האלופה, שידה בכל – שעמלה על ארגון מכירת הירקות ועל המכירה בפועל, ביעילות ובתקתוק ובנועם.
  • תודה לאליאור ולנאנט, שהיו על שולחן הכיבוד – וכמעט לא פסקו לרחוץ, לקלוף, לקצוץ ולהגיש ירקות טריים לנשנושים רבים (ועודדו כמה וכמה ילדים לנסות גם ירקות פחות מוכרים).
  • תודה לגילי, על ניצוח והפעלת פינת היצירה, ללא יאוש, גם כשקיפולי הנייר לא ממש התקפלו, ונדרשה גמישות ויצירתיות לפתרון בעיות.
  • תודה לגבי, על העזרה בכל דבר, ללא לאות, על נהיגת הטרקטור בסיורים, בבטיחות ובאחריות רבה, כמעט בלי הפסקה למנוחה בין סיור לסיור.

התברכנו בצוות עובדים תאילנדים מסורים, שלא תמיד אתם רואים אותם “בפרונט”, אבל הם הכוח המניע את העבודה הרבה בשדה – וזאת הזדמנות להוקיר אותם ולהכיר להם תודות רבות.
יש לנו גם צוות מתנדבים קבוע – שמגיע מדי שבוע או שבועיים לסייע באריזת הארגזים ובהחלפות לפי בקשותיכם – רותי ויוסי, אלון, מליסה, בתיה וחנה – הם לא היו איתנו ביום הפתוח, אבל הם איתנו תמיד בשגרת היומיום וזאת זכות גדולה שהם איתנו.
בשנים האחרונות הולכת ומתגבשת סביבנו קבוצת עובדים ישראלים צעירים, שבכל פעם שיש להם יום פנוי הם מבררים אם יוכלו להגיע – אסף, גילי, אליאור ודניאל הם חלק מהחבורה הנהדרת הזאת – והם בהחלט עזרה משמעותית – תודה!

תודה לכם – שבאתם ושימחתם אותנו ושמחתם איתנו. שהגעתם אלינו למרות תחזיות מאיימות לגשמים וסופות רעמים – ותודה על ההליכה המשותפת יחד – לעתים לאורך שנים ארוכות, על האמון והפרגון והתמיכה.

ואחרון חביב – השנה אנחנו מודים לגשם, לרעמים הברקים והעננים הכבדים, שהמתינו לא רק לסיום הסיורים בשדה והיום הפתוח, אלא ממש עד שסיימנו לפרק ולסדר, להוריד את שלטי ההכוונה – ורק אז פצחו במחול המוזר של סופות גשמים באפריל (ואז עשו זאת בעוד ובעוצמה, 3 יממות ברציפות).

מאחלים לכולנו – המשך מחזור עונות נעים, של שמחה ובריאות, צמיחה ושלווה.

אלון ובת-עמי, בשם כולנו בח’ביזה.

_______________________________________________

מה השבוע בסל?

יום חמישי: קישוא/תפו”א, כרוב, מנגולד/קייל, קולרבי/שומר/לפת, חסה, סלק, מלפפון, עגבניה, גזר, פטרוזיליה/כוסברה, בצל יבש.

בסל הגדול גם: פול ירוק/אפונת שלג או אפונת גינה, שום, פטרוזיליה שורש.

בארגז הפירות: תפוז/קלמנטינה, תפוח עץ אדום, אבוקדו, בננה, פומלית.

Top