בואו לבקר אותנו מחר ביום הפתוח שלנו!

שנה טובה ומועדים לשמחה! הסככה כבר הוקמה, השדה מחכה… רצינו להזכיר לכם שהשבוע אין ארגזי ירקות, ובמקום המשלוח אליכם אנחנו מזמינים אתכם לבקר אותנו בשדות שלנו במושב כפר בן נון – מחר, יום חמישי 13 באוקטובר, י”ח תשרי, ג’ חול המועד, בין השעות 11:00-15:00. היום הפתוח הוא הזדמנות לראות איפה צומחים הירקות שלכם, להכיר אותם מקרוב בערוגות, להריח, למשש, לטעום. וכמובן – לפגוש אותנו, את האנשים מאחורי ארגזי הירקות, וגם את חבריכם בקהילת ח’ביזה השותפים לחבורה הגדולה שתומכת יחד אתכם בחקלאות מקומית קטנה ומאפשרת את קיומה של החווה. מה צפוי?
  • סיורים בשדה: סיור יצא מדי שעה ב”ורבע” לשוטט בין הערוגות ולהכיר את הירקות ואת הסיפורים המלווים את צמיחתם. אלון מדריך סיור “מקצועי” יותר, בת-עמי מדריכה סיור המותאם יותר לילדים. זמני הסיורים (בערך): 11:15, 12:15, 13:15, 14:15.
  • פינת בישול: נכין פיתות על הסאג’, שאפשר יהיה לנשנש לצד ממרחים שונים וירקות מהשדה.
  • פינת יצירה: תחילת שנה והסתו הם זמן טוב להרגיש את המחזוריות המופלאה של הטבע. המנדלה (בסנסקריט: מעגל) היא סמל מעגלי עתיק ומקודש המייצג את המחזוריות הזאת. על האדמה הטובה נעצב מנדלות מחומרים טבעיים, נצלם לנו למזכרת, ונשאיר לטבע ברכה מאיתנו.
  • פינת משחקים: השנה הכנו לכם משחקי קלפים וקופסא בנושא גידול ירקות – תוכלו “לגדל גינה” משלכם, ללמוד וליהנות תוך כדי משחק וחברים.
  • מכירת ירקות, פירות ושאר מוצרים של יצרנים ישראלים תהיה לאורך היום כולו בבית האריזה שלנו.
אנחנו נחתוך לכם ירקות לנשנוש ובאיזור המכירה תוכלו לרכוש מוצרי מאכל נוספים, מומלץ להצטייד בפיקניק – הכנו עבורכם גם את סוכת גבעולי התירס המפורסמת שלנו. וכמובן – שתיה קרה, צל בשפע ואויר צלול. שימו לב שהארוע מתקיים בשני מוקדים: מכירת הירקות תהיה לאורך היום כולו בבית האריזה שלנו. הוראות הגעה לחגיגות היום הפתוח כאן להתראות!!!
Top