בואו לבקר אותנו ביום הפתוח – יום שישי הקרוב!

מועדים לשמחה! רצינו להזכיר לכם שהשבוע אין ארגזי ירקות, ובמקום המשלוח אליכם אנחנו מזמינים אתכם לבקר אותנו בשדות שלנו במושב כפר בן נון – מחר, יום שישי 24 בספטמבר, י”ח תשרי, ג’ חול המועד, בין השעות 10:00-13:00. היום הפתוח הוא הזדמנות לראות איפה צומחים הירקות שלכם, להכיר אותם מקרוב בערוגות, להריח, למשש, לטעום. וכמובן – לפגוש אותנו, את האנשים מאחורי ארגזי הירקות, וגם את חבריכם בקהילת ח’ביזה השותפים לחבורה הגדולה שתומכת יחד אתכם בחקלאות מקומית קטנה ומאפשרת את קיומה של החווה. מה צפוי?
  • סיורים בשדה: סיור יצא מדי שעה לשוטט בין הערוגות ולהכיר את הירקות ואת הסיפורים המלווים את צמיחתם. אלון מדריך סיור “מקצועי” יותר, בת-עמי מדריכה סיור המותאם יותר לילדים. זמני הסיורים (בערך): 10:00, 11:00, 12:00.
  • פינת יצירה: השנה אנחנו מתמקדים במעגליות ובהתחדשות – כדי להזכיר לנו שגם שנות הקורונה האלה, סופן לחלוף, והן יהיו רק פרק בתוך המנדלה של ההסטוריה ושל חיינו: נכין כדורי זרעים (מנייר או מאדמה) שניתן לשים באדנית או עציץ – להשקות ולהצמיח (גם בתוך הבית) עלים ירוקים משמחים שתוכלו לנשנש בארוחות הסתו.
  • סדנת יוגה בזוגות (הורה וילד/ה, שני ילדים, שני מבוגרים…) בהנחיית עינת – הכרות עם מספר תנוחות יוגה כפעילות מחברת בין שניים. תתקיים בשעה 12:00. מוזמנים לבוא בבגדים נוחים ולהביא מזרן יוגה (לא חייבים – תהיה מחצלת).
בשל מגבלות הקורונה לא יהיו השנה עיסוקים הקשורים באוכל: לצערנו לא נוכל לחתוך לכם ירקות לכיבוד ונימנע גם מפעילות הבישול המסורתית. אתם מוזמנים להביא פיקניק מהבית, ובקבוקי שתיה (יהיו מים קרים למילוי מחודש, כמובן) – הכנו עבורכם גם את סוכת גבעולי התירס המפורסמת שלנו, צל בשפע ואויר צלול. מכירת ירקות, פירות ושאר מוצרים של יצרנים ישראלים נהדרים תהיה לאורך היום כולו בבית האריזה שלנו. הוראות הגעה לחגיגות היום הפתוח כאן להתראות אלון, בת-עמי וכל צוות ח’ביזה
Top