אחרי החג

נפתח בתודות לכל מי שעמל וטרח על הכנת ותפעול היום הפתוח: לעובדי השדה המסורים שלנו: מוחמד, מג’די, לובסנג, וינאיי, פום ודינג שטרחו כל הזמן מאחורי הקלעים ולפניהם. ליערה, שהושיטה יד בכל מה שנדרש והיתה שרת התקשורת שלנו. לאמהות שלנו – דבורה וזהבה שהיו המאסטר שפיות הבלתי מעורערות (אל תבקשו מתכונים, יש מרכיבים סודיים שאי אפשר לגלות). וכמובן כתמיד – זכות נעימה לנו לומר תודה לנגנים הנפלאים של “הייזל היל” שהנעימו לנו את הזמן במוסיקה מצויינת ומשמחת. אתם כבר חלק בלתי נפרד מהיום הפתוח בח’ביזה – שואלים עליכם, מדברים עליכם, מחכים לכם… תודה רבה! וכמובן – תודה לכם שבאתם, טעמתם, שאלתם, סיירתם, הקשבתם ופטפטתם איתנו. תודה למי שמגיע באדיקות מדי שנה ואנחנו זוכים לעקוב אחרי צמיחת ילדיו מתינוקות לזאטוטים (מוכנים ללוות אותם עד האוניברסיטה), תודה לעובדי עבר של ח’ביזה שעדיין רואים בנו בית ומגיעים עם המשפחה ביום הפתוח להיפגש, תודה למי שהגיע בפעם הראשונה – מקוים שעוד יהיו פעמים רבות. היה לנו כיף – תודה לכם! _____________________ יש לנו עוד שינוי אחד החודש במועדי המשלוח: בשבוע של יום העצמאות משלוח יום שני יעבור ליום ראשון 14.4. אין שינוי במשלוח יום רביעי. ________________________ ושוב – בקשה ממי שמקבלים ארגז פעם בשבועיים בימי שני: מכיוון שהשבוע איננו שולחים ארגזים, יווצר לאחר החג מצב בו כל מקבלי הארגזים פעם בשבועיים אמורים לקבל ארגז בשבוע הבא, וכך יהיה שבוע אחד עמוס מאוד ושבוע שני דליל למדי, חוסר איזון שמציב בעיה עבורנו. לכן רצינו לבקש ממי שיכול לוותר על הארגז בשבוע הבא, ולחדש את סבבי הארגז שלו בשבוע שלאחר מכן, כך שהארגז הבא שלכם יהיה ב14 באפריל ומאז מדי שבועיים. לחילופין – מי שמעדיף לקבל שבועיים רצוף, כלומר גם ב8 באפריל וגם ב14 באפריל ומאז להתחיל מחדש את הסבב, גם זה יועיל לנו לאיזון בין השבועות הסירוגיים. אנא חזרו אלינו באימייל או בסמס כדי להודיע שתוכלו לסייע לנו. ובהזדמנות זו – תודה רבה מאוד לכל “אנשי הפעם בשבועיים” שהתנדבו כבר להזיז את מועדי הארגז כדי לתרום לאיזון – אתם נפלאים – תודה רבה על הגמישות! ______________________________ ברוח ההתחדשות שאחרי החג, אנחנו שמחים להציג בפניכם את הסיפור של לירון, שכנה ולקוחה ותיקה של ח’ביזה, ומייסדת ביו נאטוארל. אחרי שנים של עבודת מחקר עם חברות התרופות הקונבנציונאליות לירון החליטה לשנות את חייה וחיי משפחתה ולהשתמש רק במוצרים טבעיים. הניסיון המוצלח שלה הוביל להקמת מיזם חדש, שמטרתו העיקרית הוכחת יעילות מוצרים טבעיים ע”י שיטות מחקר מעולם התרופות בכדי להביא לשינוי בתפיסה של מוצרים טבעיים כנחותים ממוצרים רפואיים מאושרים.

איך זה עובד? במערכת ההזמנות בח’ביזה תוכלו לרכוש מוצרים טבעיים של חברת “נטע” בהנחות משמעותיות וכדי לסייע ללירון בביסוס המחקר, גם לענות על שני שאלונים. כך אתם נהנים מיתרונותיו של המוצר הטבעי וגם תורמים לקהילה על ידי קידום התחום.

לכבוד בוא האביב ואיתו הזמן לניקוי גופני ופנימי, לירון מפנקת את לקוחות חביזה בהנחה של 50% על תמצית הצמחים ליבר אפ, המסייעת לנקות את הכבד מרעלים שהצטברו בגוף, שאריות של תרופות וכימיקלים, שיפור באיכות חילוף החומרים וירידה במשקל, שיפור מראה העור, ועוד. התמצית מכילה חמש תמציות צמחי מרפא כמו ארטישוק, גדילן, כורכום, ליקוריץ, ועוד, ומשווקת כבר למעלה מ 8 שנים ב250 בתי טבע.

לבריאות ולאביב שמח! אלון, בת-עמי, יערה וצוות ח’ביזה ____________________ מה השבוע בסל? יום רביעי: סלק, כרוב לבן/אדום, מלפפון, עירית בצל/עירית שום/פטרוזיליה, אפונת גינה/פול/שום ירוק, חסה ירוקה/אדומה, כרובית, סלרי שורש, מנגולד/קייל, גזר, עגבניות. ובסל הגדול תוספת של: בצל לח, כוסברה/שמיר, קישואים. יש אפשרות להוסיף לסל מוצרים נוספים של יצרנים קטנים: גרנולה ועוגיות, קמח, נבטים, גבינות עיזים, פירות, דבש, קרקרים, תמרים, מזון פרוביוטי, פירות מיובשים ולדר, שמן זית ולחם שאור. תוכלו לקרוא על היצרנים השונים באתר שלנו. ולמלא את ההזמנה במערכת ההזמנות שלנו (בתנאי שאתם לקוחות שלנו כמובן).
Top